Panujące powszechnie przekonanie, zgodnie z którym mężczyzna musi mieć zawsze ochotę na seks, sprawia, że jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy z erekcją, wielu panów traci pewność siebie.

Na szczęście brak erekcji lub ochoty na seks wcale nie muszą oznaczać, że konieczne jest poddanie się skomplikowanemu leczeniu. Bardzo często wystarczy wprowadzić drobne zmiany (zacząć uprawiać aktywność fizyczną i lepiej się odżywiać) oraz przystopować z pracą, aby sytuacja wróciła do normy. Dodatkowo można sięgnąć po skuteczny lek Kamagra, który ułatwi osiągnięcie erekcji i zwiększy doznania odczuwane przez mężczyznę i kobietę.

Regularny ruch podstawą udanego seksu

Obecnie coraz więcej osób spędza całe dnie przed komputerem (zarówno w godzinach pracy, jak i w czasie wolnym), co może źle wpływać na popęd seksualny. Warto zatem wybrać się czasem na spacer lub zaplanować przejażdżkę rowerem po okolicy, a dodatkowo przynajmniej raz lub dwa razy w tygodniu wybrać się na siłownię.

Świetne efekty może również przynieść rezygnacja z używek i wzbogacenie diety o niektóre produkty. Jednym z warzyw, które można śmiało określić mianem afrodyzjaka, jest seler. Co ważne, seler naciowy jako afrodyzjak może być stosowany zarówno przez panów, jak i panie. Dodatkowo warto wprowadzić do diety orzechy, siemię lniane, owoce morza, pieczywo pełnoziarniste, chude mięso oraz ryby. Dzięki temu dostarczysz organizmowi odpowiednią ilość cynku, selenu, witaminy D i argininy, które mają pozytywny wpływ na potencję.