„Dzisiaj boli mnie głowa” – o standardowych wymówkach, które mają uchronić nas od seksu, powiedziano już wiele. Tylko czy właśnie o to chodzi, żeby tworzyć kolejne wymówki? Czy seks powinien być powodem do zmartwień? Tak sądzi wielu mężczyzn, mających poczucie, że nie spełniają się w łóżku. Problemy z potencją coraz częściej dotykają również młodych mężczyzn.

1. Problemy z potencją – jakie mogą być przyczyny?

2. Top 10 produktów, dzięki którym poprawisz swoje życie erotyczne

Wielu mężczyzn, mających problemy z erekcją, sięga po tabletki, jak Kamagra. Nie ma w tym nic złego, jednak warto mieć świadomość, że swojemu życiu seksualnemu można dopomóc również w sposób naturalny, dzięki odpowiedniej diecie.

1. Problemy z potencją – jakie mogą być przyczyny?

Stereotypowe myślenie na temat problemów z potencją i traktowanie tego tematu jako tabu, na szczęście powoli zaczyna odchodzić w zapomnienie. To bardzo istotne, ponieważ mężczyźni powinni mieć świadomość, że po pierwsze – jest to problem, który można pokonać w prosty sposób. Po drugie – dotyka on nie tylko starszych mężczyzn.

Problemy z potencją coraz częściej występują również u młodych i wynikają przede wszystkim ze stresu, braku odpoczynku i złych nawyków żywieniowych.

2. Top 10 produktów, dzięki którym poprawisz swoje życie erotyczne

Oprócz zażywania specyfików, dostępnych na receptę, warto zastosować również naturalne „wspomagacze”, które przyczynią się do poprawy naszego życia erotycznego i zadowolenia obojga partnerów.

A są to powszechnie dostępne produkty, które warto uczynić stałym gościem w naszej kuchni. Należą do nich:

– seler naciowy

– wiejskie jajka

– ryby

– drób

– owoce morza

– brązowy ryż

– orzechy

– pieczywo pełnoziarniste

– siemię lniane

– nasiona słonecznika

Oczywistością jest również, że w diecie powinny na stałe znaleźć się warzywa i owoce. Dzięki wdrożeniu tak zdrowych nawyków żywieniowych, poprawimy nie tylko nasze życie erotyczne, ale i wpłyniemy pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu.